Klasyczne fryzury męskie zawsze na topie

Klasyczne fryzury męskie, które zawsze są na topie i sprawdzają się w każdej sytuacji, wbrew powszechnym opiniom wcale nie muszą być nudne czy też trudne w uczesaniu. Wystarczy doświadczony fryzjer, odpowiednie cięcie oraz właściwa pielęgnacja, aby wzbudzić nie tylko zainteresowanie kobiet, ale również zazdrość wśród innych panów.

Klasyczny zaczes (slicked back)

Do kultowych fryzur męskich, królujących na głowach zarówno wielu celebrytów jak i zwykłych śmiertelników, należy między innymi prosty klasyczny zaczes (slicked back), który pozwala układać włosy na kilka sposobów (na płasko lub z lekkim uniesieniem). Charakterystycznym elementem są regularnie podcięte boki oraz góra ułożona z grzywką do tyłu.

www.gentmag.pl

 Fryzura z przedziałkiem (side part)

Fryzura w stylu side part oznacza mocno zaakcentowany podział włosów w postaci jednego, wyraźnego przedziałka, który można dopasować do struktury włosów i męskiego profilu twarzy. Do ułożenia włosów wystarczy pianka lub żel do włosów oraz grzebień.

www.cartersupplyco.com

Pompadour

Pompadour należy do najpopularniejszych i najbardziej znanych klasycznych fryzur męskich. Charakterystyczną cechą uczesania jest przede wszystkim “fala’, którą tworzą podkręcone na grzywce włosy. Lżejszy i krótszy tył fryzury sprawia, że włosy układają się w trójkątny kształt.

www.the-pomp-official.com
Unndercut

Undercut oznacza uniwersalne cięcie, w którym włosy na górze głowy pozostają dłuższe, zaś boki i tył są bardzo krótko obcięte. Uczesanie, które można nosić na kilka różnych sposobów, jest łatwe do utrzymania i pasuje niemalże każdemu mężczyźnie bez względu na rysy twarzy.

www.uk.askmen.com
Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.