22 września 2023
gadzety reklamowe

Chcesz podarować w prezencie firmowym akcesoria samochodowe. Zobacz 10 praktycznych produktów, które mogą być wykończone logo Twojej firmy!

1. Skrobaczka do szyb

To jeden z najczęściej zamawianych gadżetów reklamowych do samochodów. Niedroga, wykonana z plastiku skrobaczka, która uzupełniona jest o logo firmy, jest bardzo użytecznym akcesorium, które warto mieć w samochodzie w okresie zimy.

2. Miotełka do odśnieżania auta

Kolejnym praktycznym gadżetem na zimę jest miotełka, która przeznaczona jest do odśnieżania szyb i całego pojazdu. Dzięki niej można łatwo i szybko przygotować samochód do jazdy, dlatego również będzie ona bardzo dobrym wyborem jako gadżet reklamowy.

3. Uchwyt do telefonu

Jest on bardzo praktycznym produktem, który pozwala na umieszczenie telefonu komórkowego na kokpicie albo na przedniej szybie samochodu. Obecnie bardzo popularne są uchwyty magnetyczne, ale można także wybrać uchwyt z ruchomymi rączkami, który przytrzymuje telefon. Uchwyty te pasują do każdego modelu telefonu.

4. Organizer do samochodu

Następnym praktycznym podarunkiem są akcesoria samochodowe w formie organizerów na różne drobiazgi. Do wyboru są organizery zawieszane na siedzeniach i w formie toreb, które można przechowywać łatwo w bagażniku.

5. Odświeżacz zapachowy do auta

Może mieć formę kartonika, „choinki” zapachowej z nadrukowanym logo, ale również dostępne są odświeżacze w formie dyfuzorów z olejkiem.

6. Zestaw narzędzi samochodowych

Podręczny zestaw najpotrzebniejszych narzędzi w samochodzie, między innymi kluczy o różnych wielkościach, na pewno będzie udanym gadżetem reklamowym. Najczęściej kupowane są zestawy narzędzi umieszczonych w pokrowcu, na którym można wykonać nadruku logo.

7. Trójkąt ostrzegawczy

Jest niezbędnym akcesorium potrzebnym w każdym samochodzie, które również może posłużyć jako praktyczny gadżet z logo firmy.

8. Apteczka samochodowa

Przyda się podczas niespodziewanych sytuacji, gdy konieczne jest opatrzenie rany lub zabezpieczenie kończyny po zwichnięciu przy złamaniu. W apteczce można znaleźć szereg produktów przeznaczonych do udzielania pierwszej pomocy – opatrunki, plastry, środki do dezynfekcji.

9. Kamizelki i opaski odblaskowe

Odblaskowe akcesoria samochodowe zapewniają bezpieczeństwo podczas pogorszonych warunków pogodowych, gdy konieczne jest wyjście z samochodu, na przykład po to, by zmienić koło.

10. Osłona na szybę

Praktyczna osłona na szybę wykonana z termoizolacyjnego materiału zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza samochodu. Nadrukowane na niej logo skutecznie reklamuje firmę.

Dodaj komentarz