14 lipca 2024

Sporty zimowe takie jak jazda na nartach czy desce snowboardowej, dostarczające niesamowitych wrażeń i emocji, cieszą się obecnie coraz większą popularnością zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem każdego roku powstają w Polsce kolejne, nowoczesne ośrodki, oferujące trasy i stoki o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności. Obecnie jazdę na nartach i desce snowboardowej można doskonalić nie tylko na południu kraju (w górach), ale również w centrum, a nawet…na północy!

Zdecydowanie najłatwiejsze trasy i stoki, idealne przede wszystkim dla początkujących lub rodzin z dziećmi, znajdują się w Białce Tatrzańskiej (Kotelnica, Kaniówka, Bania) oraz Bukowinie.

www.skiraport.onet.pl/

Osoby, które pragną szlifować swoje dotychczasowe umiejętności koniecznie powinny spróbować swoich sił w Jaworzynie Krynickiej, Zieleńcu lub Ustrzykach Dolnych.

www.sanatoriumwatra.pl

 

Zieleniec
http://www.skionline.pl

 

www.mojebieszczady.com

Idealnym miejscem dla prawdziwych profesjonalistów, poszukujących mocnych wrażeń, są natomiast trudne oraz wymagające doświadczenia stoki i trasy w Zakopanem, gdzie prawdziwe wyzwanie stanowią między innymi Kasprowy Wierch i Nosal I.

www.skiinfo.pl

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz