21 lutego 2024
pre-paid

źródło: https://pixabay.com/

Co zrobić, gdy na naszym koncie komórkowym skończą się środki, a nie chcemy już kupować doładowania? Wystarczy pobawić się w poszukiwacza promocji, który wykorzysta aktualne akcje promowane przez swoją sieć komórkową. Sposobów na darmowe doładowania pre-paid przybywa w okresie wakacyjnym oraz podczas szczególnie ważnych wydarzeń międzynarodowych. Ile można na nich zyskać i czy warto poświęcać na nie swój czas?

Udostępnianie danych i wizerunku

Stworzenie fan page na portalu społecznościowym nic nie kosztuje. Poprzez takie miejsce w sieci można promować niemal dowolny produkt. Wiele firm podłapało ciekawy sposób promocji swoich produktów, który dotyczy udostępniania informacji o promocjach na swoim koncie Facebook. Oprócz dania „lajka” należy udostępnić post na swojej tablicy, by móc otrzymać jakąś korzyść. Mogą to być doładowania pre-paid lub darmowe gigabajty transferu internetowego dla urządzenia mobilnego. Jeszcze skuteczniejsze są promocje polegające na zrobieniu zdjęcia i oznaczeniu danej marki produktu, który zobowiązuje się dać wam za to jakąś korzyść materialną. W przypadku takiej reklamy udostępniamy swój wizerunek oraz dane osobowe. Podobną strategię stosuje setki różnych marek na portalach społecznościowych.

Poszukiwacze kodów na kartę

pre-paid
źródło: https://pixabay.com/

Poszukiwanie jest słowem umownym, ponieważ w internecie istnieją strony, które gromadzą oferty darmowych kodów promocyjnych dla różnych sieci komórkowych. Działają podobnie jak strona „Łowcy gier”, która prowadzona jest przez pasjonatów elektronicznej rozrywki, którzy każdego dnia przeglądają dziesiątki polskich i zagranicznych sklepów, by dostarczyć świeże informacje o promocjach gier wideo. Działanie takich stron jest legalne i służy jako korzystna darmowa reklama. Obecnie sezon na kody mocno zwolnił. Jedyne oferty dla posiadaczy telefonów na kartę dotyczą internetu za zakrętki napojów gazowanych.

Korzystaj z doładowań internetowych

Bycie leniwym czasem popłaca. Jeżeli za wszystko płacisz szybkimi przelewami PayU to warto płacić w ten sposób za doładowanie. Nie dosyć, że praktycznie każda sieć komórkowa redukuje kwotę doładowania opłacaną przez internet (https://doladowania.orange.pl/) o jakieś 5-10%, to jeszcze otrzymasz dodatkowe minuty lub gigabajty. A jak będziesz miał fart to otrzymasz stały bonus odnawialny za regularne zakupy pre-paid w internecie. Sam doładowuję konto tylko online ze względu na dodatkowe minuty, które otrzymuję po transakcji.

Dodaj komentarz