14 lipca 2024
hobby

źródło: http://foter.com

Świat mężczyzn i kobiet leży na przeciwnych biegunach. Potwierdza to niezrozumienie, z jakim spotykają się często męskie hobby w oczach kobiet. Każdy mężczyzna ma w sobie małego chłopca, który chce być silnym bohaterem i ratować świat. Trzy męskie zainteresowania, które za chwile opiszę, są na to dowodem. Każde z nich ma tyle samo zalet co wad. Nie można skreślić ich z życia lub zabronić, ponieważ dla wielu mężczyzn są to odskocznie od dnia codziennego, które pozwalają cieszyć się życiem.

Gry komputerowe są dla dzieci?

Słyszałem to już wtedy, gdy byłem dzieckiem od moich rodziców. Słyszę to od mojej dziewczyny, która mimo wszystko jest nastawiona do nich pozytywnie. Sama gra na komórce i od czasu do czasu zagra ze mną w Rocket League. Wirtualna rozrywka nie jest wcale złem ostatecznym dla płci pięknej. Statystyki mówią, że około 40% graczy na świecie to właśnie panie. Więc dlaczego to właśnie Twoja dziewczyna ochrzania cię za granie na konsoli? Możliwe, że przeginasz. Przy spędzaniu 1-2 godzin przed monitorem lub telewizorem nie zaburzamy swojego planu dnia oraz nie ignorujemy wolnego czasu, który powinniśmy poświęcić naszej partnerce. Niestety granie dłużej niż 2 godziny dziennie włączając w to pracę i obowiązki domowe sprawia, że kobieta ma prawo wyciągać wszelkie negatywne argumenty skierowane do gier. Uzależnienie, wady postawy oraz marnowanie czasu jest wtedy bolesnym stwierdzeniem faktu. Jedyne czego nie można powiedzieć o grach to to, że są tylko dla dzieci.

Komiksy to już przesada

bohaterowie
źródło: http://foter.com

Niełatwo jest bronić komiksów i mang, ponieważ w głowach milionów ludzi utwierdziło się przekonanie, że obrazki w książce są tylko dla dzieci. Komiksy są zaraz po grach elementem popkultury zarabiającym na siebie gigantyczne pieniądze. Kolekcjonerów zeszytów Marvela i DC w Polsce nie brakuje. Natomiast mangi są coraz bardziej opłacalne w wydawaniu. Sam posiadam wszystkie tomy kultowej mangi Dragon ball, które dumnie stoją na mojej półce z książkami. Z mangą i komiksami jest tak samo, jak z filmami i serialami. Liczy się gatunek, a nie sam fakt, że czytamy chmurki z tekstem zamiast czysty maszynopis. Wiele komiksów przekazuje wartości będące motywacją do życia oraz zmiany swoich nawyków na zdrowsze. Rozwija wyobraźnie i jakby nie patrzeć odciąga od ekranów LCD i ciągłego siedzenia przed komputerem.

Siłownia to sterydy i złe towarzystwo

hobby
źródło: http://foter.com/

Niechęć niektórych białogłowych do męskiej pasji, jaką jest siłownia, bierze się z obawy przed sterydami oraz złym towarzystwem, w jaki może wejść jej partner. Sterydy to kusząca, ale też niebezpieczna rzecz, która nie powinna interesować żadnego zdrowego faceta. Złe towarzystwo to tak naprawdę kwestia indywidualnego podejścia człowieka. Sam jestem typem samotnika i wszystkie treningi wykonuje sam bez żadnych kolegów i partnerów treningowych, Na siłowni jestem jak duch dla innych trenujących. Obawy kobiety należy rozwiać swoją postawą i pamiętać, że trening ma prowadzić do zdrowia oraz sprawności, a nie do kucia się środkami za tysiące złotych i problemów z testosteronem.

Dodaj komentarz