4 grudnia 2023

http://www.pinterest.com/pin/485614772290306536/

najlepsze mydła
http://www.pinterest.com/pin/485614772290306536/

Od najmłodszych lat miałem problemy z cerą. Dopiero gdy zgłębiłem podstawowe zasady działania organizmu oraz sięgnąłem po „naturalne” preparaty do higieny moja skóra odżyła. Problem tłustej cery to tylko jeden z wielu, które może nasilać także inne objawy. Są nimi oczywiście trądzik, atopowe zapalenia skóry czy zaskórniki. Kiedyś usłyszałem pewne absurdalne stwierdzenie. By walczyć z tłustą skórą trzeba ją natłuszczać. To tak jakby powiedzieć, jestem mokry, by być suchy muszę się zamoczyć. Nie ma w tym sensu.

W ciągu dnia atakuj z siłą srebra

Mydło może być zarówno najlepszym przyjacielem skóry jak i wrogiem. Jeżeli waszym problemem jest tłusta skóra wywalcie wszystkie tanie mydła natłuszczające. Czas zabrać się za działanie i pomoc waszej skórze. Na początku mydła z nanosrebrem. Są to naturalne mydła nie posiadające w swoim składzie aromatów, barwników czy substancji natłuszczających. Srebro jest dla naszej skóry jak bariera chroniąca przed powstawaniem bakterii i grzybów na jej powierzchni. Pozwala ją także wysuszyć ale tylko w pewnym stopniu. Stosowanie codziennie mydła ze srebrem od rana do popołudnia pozwoli wam dbać o nią lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jego skład nie uczula, walczy z trądzikiem oraz głęboko oczyszcza wysuszając skórę tłustą na maksymalnie 3 godziny. Dlatego polecam myć nim twarz do 3-4 razy dziennie.

Moc siarki do wykorzystania wieczorem

Specjalnie nie pisałem niczego o pielęgnacji skóry tłustej wieczorem. Noc to wróg skóry tłustej. Podczas spania zwłaszcza gdy w mieszkaniu jest ciepło jej przetłuszczanie jest na najwyższym poziomie. Budząc się rano wyglądacie jak żarówka. Jakbyście przez pół wieczora pływali w basenie i zapomnieli wytrzeć twarzy. Mydło siarkowe działa antybakteryjnie i przeciwłojotokowo silniej niż każda inna odmiana mydła. Jest bardzo tanie ponieważ nie kosztuje więcej niż 6 złotych. Jego działanie jest bardzo silne. Jeżeli nigdy wcześniej go nie stosowaliście możecie doznać sporego wysuszenia skóry po jej umyciu na dobre 4-6 godzin. Jego stosowanie wieczorem sprawi, że rano zapomnicie o świecącej twarzy i powstających na niej krostkach. To mydło ma w sobie moc. Polecam stosować je tylko raz dziennie. Mimo iż na opakowaniach piszą, że warto używać go także rano lepiej stosować wtedy nanosrebro.

1 thought on “Dwa mydła idealne dla osób z tłustą skórą

  1. Pingback: Pianino

Dodaj komentarz