28 maja 2024
młodzi

źródło: https://pixabay.com/pl/zakochani-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-zima-zatoka-fi%C5%84ska-502558/

Internet stanowi znaczną część życie młodzieży i ludzi dorosłych kilku starszych pokoleń. Miejsca w sieci, które odwiedzamy pokrywają się ze sobą. Są to portal aukcyjne, sklepy, strony z filmami wideo oraz zdjęciami oraz blogi i portale tematyczne. Są jeszcze miejsca takie jak portale randkowe oraz te pomagające w poszerzaniu swojej listy znajomych. Coraz częściej korzystają z nich ludzie młodzi, którzy nie odnajdują wśród swoich rówieśników ludzi o podobnych zainteresowaniach i sposobie myślenia.

Płacić czy nie płacić za portale randkowe?

w sieci
źródło: https://www.pinterest.com/pin/116319602851775292/

Tendencja do zakładania portali wymagających opłacania abonamentu za korzystanie zaczyna rosnąć. Firmy tworzące te miejsca spotkań wirtualnych i wymiany danych zaczęły wyczuwać w tym biznes bardziej niż na początku. Pytanie, czy opłaca się wybierać portal płatny, czy może lepiej znaleźć ten gdzie prawie wszystko jest za darmo? Odpowiedź nie jest jednoznaczna ponieważ wybierając wersję darmową możemy nie trafić na wiele wartościowych osób, które mogłyby nam się spodobać. Tam gdzie płacimy mamy również zasady, które świadczą także o przyzwoitości i szacunku do innych osób. Nie znajdziemy tam wulgarnych zdjęć oraz ludzi, który założyli konto tylko po to by was oszukać. Fikcyjne konta to nie przelewki. Faktycznie można na nie trafić i co ważne zorientować się dopiero po wielu godzinach pisemnych rozmów z taką osobą.

Na kogo możemy trafić?

plotki
źródła: https://www.pinterest.com/pin/181973641166849438/

Możliwości jest mnóstwo. Możemy znaleźć zarówno przyjaciela do wspólnych rozmów jak i druga połówkę na resztę życia. Okazuje się, że ludzie faktycznie poznają się i są ze sobą od lat dzięki internetowi. Oczywiście ta historia poznania nie przekracza zwykle 15 lat. Początki internetu w polskich domach to lata 90. Ale dopiero około roku 2000 zaczęto tworzyć pierwsze portale randkowe, które cechowały się wysoką kulturą. Obecnie jest im wiele, ale tylko kilka ma status prawdziwie skutecznych w swoim działaniu. Im więcej użytkowników tym lepiej wiadomo. Coraz mniejszy procent młodych ludzi robi sobie żarty w sieci przy pomocy takich stron. Dzięki temu procent zadowolonych użytkowników rośnie.

Dodaj komentarz