28 maja 2024
bogato wyposażony pokój dla studenta

Studia w Poczdamie to jedna z bardziej opłacalnych decyzji, które podejmuje coraz więcej młodych osób. Ich podjęcie oznacza atrakcyjne praktyki, zaś ukończenie pozwala na szybkie znalezienie dobrze płatnej pracy. Jednak wybór kierunku oraz uczelni, to nie wszystko. Należy jeszcze odpowiednio wcześnie zainteresować się miejscem, które przez cały czas trwania nauki posłuży nam za dom. Dzisiaj podpowiemy dlaczego najlepszą opcję stanowi tutaj wybór, jakim jest prywatny akademik Poczdam.

Laptop na biurku

Prywatny akademik Poczdam – dlaczego warto w nim zamieszkać?

Decydując się na to rozwiązanie, należy pamiętać o dość wysokich kosztach. Jednak korzyści jakie się z nimi wiążą sprawiają, że warto je rozważyć. O jakich plusach mowa? Przede wszystkim lokalizacja. Prywatne akademiki Poczdam ułatwiają szybkie dotarcie na uczelnię, do pracy, ale również do miejsc uchodzących za ważne atrakcje miasta. Po drugie – są to obiekty monitorowane 24/h, co oznacza, że ich mieszkańcy mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoje, jak i własnego dobytku. Mieszkania studenckie w tego typu akademikach oferują liczne udogodnienia. Należą do nich m.in.:

  • darmowe szybkie WiFi – dostępne nie tylko w pokojach, ale również poza nimi;
  • darmowy strzeżony parking;
  • pełne umeblowanie;
  • osobna łazienka
  • osobny w pełni wyposażony aneks kuchenny – chociaż zdarzają się apartamenty z dużą wspólną kuchnią.

Najlepszy prywatny akademik w Poczdamie

Chcąc zamieszkać w naprawdę komfortowych warunkach najlepiej zapoznać się z ofertą, jaką przygotowała dla studentów sieć prywatnych domów BaseCamp. Apartamenty, jakie czekają na lokatorów mogą śmiało pełnić funkcję samodzielnych mieszkań. Poza tym warto podkreślić, że na ich obszarze znalazły się także takie ważne dla studentów obiekty, jak: pralnia, siłownia czy wypożyczalnia rowerów. Całkowitą nowość z kolei stanowi tzw. przestrzeń wspólna ze specjalnie wydzielonym pokojem do nauki oraz miejscem do odpoczynku. Pełną listę dostępnych apartamentów wraz z ich zdjęciami i szczegółowym opisem, znajdziecie pod tym adresem: basecampstudent.com/pl/lokalizacje/niemcy/potsdam/ .Wchodząc na stronę możecie też dokonać rezerwacji.

nauka na studiach

Na zakończenie…

Słowem podsumowania: prywatny akademik Poczdam to szereg zalet, ale przede wszystkim bardzo praktycznych rozwiązań przygotowanych z myślą o studentach. Warto zainteresować się tą opcją, jeśli zależy nam na umiejętnym podziale czasu wolnego na naukę i relaks w przyjemnym towarzystwie. Dorzucając dogodną lokalizację oraz możliwość zaistnienia w społeczności o szerokim przekroju kulturowym i narodowościowym, można być pewnym słuszności wyboru.

Dodaj komentarz