4 grudnia 2023
dom na zamowienie

Marzysz o domu jednorodzinnym, który będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania? Skorzystaj z pomocy firmy, która może wybudować go dla Ciebie od A do Z! Teraz z takiej oferty możesz skorzystać również Ty!

Budowa domu systemem zleconym – kiedy warto?

Dom można wybudować nie tylko metodą gospodarczą. Coraz częściej inwestorzy decydują się na system zlecony, czyli zamówienie budowy domu w zewnętrznej firmie.

Budowa domu jednorodzinnego systemem zleconym związana jest z wieloma korzyściami, między innymi jest wygodniejsza, szybsza i obarczona mniejszym ryzykiem błędów.

Firmy specjalizujące się w budowie domów mogą wtedy zaoferować kompleksowe wsparcie, uwzględniając przy tym indywidualne wymagania swoich klientów. W efekcie można stać się właścicielem domu znacznie łatwiej i spełnić swoje marzenie z pomocą ekspertów w tej dziedzinie.

Komu zlecić budowę domu jednorodzinnego?

Gdy zainteresowała Cię taka budowa domów jednorodzinnych to usługa którą oferuje Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow. Specjalizuje się ono w budowie domów na zamówienie swoich klientów i zapewnia im pełną obsługę.

Przedsiębiorstwo Iwanow realizuje domy na zlecenie klientów z dwóch uniwersalnych projektów domów gotowych. Są to domy o metrażu 75 mkw. oraz 90 mkw., które dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom doskonale sprawdzają się zarówno dla singla czy pary, jak i dla rodziny.

Atutem przedsiębiorstwa Iwanow jest możliwość odwiedzenia oferowanych domów. Domy pokazowe w obu wariantach pozwalają na dokładne zapoznanie się z ich konstrukcją, rozwiązaniami technicznymi oraz innymi detalami przed podjęciem decyzji o inwestycji.

Na czym polega budowa domu na zlecenie?

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w ramach realizacji domów jednorodzinnych na zamówienie. Obejmuje ona przede wszystkim:

  • Przygotowanie projektu budowlanego z jego adaptacją,
  • Uzyskanie pozwolenia na budowę domu,
  • Przeprowadzenie wytyczeń geodezyjnych,
  • Prace budowlane do stanu deweloperskiego,
  • Nadzór kierownika budowy nad pracami,
  • Prowadzenie dziennika budowy.

W ofercie dostępne są również dodatki konstrukcyjne i inne na zamówienie klienta, między innymi możliwość wykonania dodatkowych okien, podniesienia strychu, wykonanie systemu kominowego do kominka, zainstalowanie rolet, pieca elektrycznego lub gazowego.

Dokładne informacje dotyczące oferty Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow można znaleźć na jego stronie, gdzie dostępne są także galerie zdjęć oraz cenniki budowy domów wraz z dodatkami konstrukcyjnymi i innymi dodatkami do wyboru.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Dodaj komentarz