27 września 2023

źródło: http://foter.com

Wiedząc, że seks to zabawa dwojga ludzi oparta na fizycznej przyjemności, zaczynacie inaczej na niego patrzeć. Szukacie nowych pozycji i akcesoriów mających wzmocnić doznania. Niektóre pary po przeczytaniu książki „Kamasutra” myślą, że poznali wszystkie tajniki stosunku płciowego. Okazuje się, że urozmaicenie łóżkowych zabaw jest trudniejsze, niż się wydaje. A preferencje partnerów odnośnie do metod intensyfikacji doznań są zgoła różne.

Pozycje niemożliwe do wykonania

w łóżku
źródło: http://foter.com

Niektóre pozycje nie tylko z Kamasutry mogą być niebezpieczne dla waszych stawów. Pomijając fakt, że znaczna większość ludzi na świecie ma, problem z prawidłową pozycją ciała stojąc i liczne wady postawy to dodatkowe ruchy ekwilibrystyczne mogą spowodować kontuzję. Przykładem może być nadwyrężenie dolnego odcinka kręgosłupa lub naciągnięcie mięśni przywodzicieli ud. Nie dajcie się oszukać. Znaczna większość pozycji różnych książek na temat seksu nie działa. Bezpieczne zabawy w łóżku nie wymagają stosowania kilkudziesięciu pozycji. Wystarczy, że znacie 3-4 i potraficie je wykonać bez żadnego ryzyka.

Gadżety, których może nie polubić

Problem z gadżetami elektronicznymi związany jest z odmiennym uczuciem przyjemności partnerów. Duża część męskiego grona miewa problemy z erekcją spowodowane zbyt szybkim podnieceniem i „kończeniem”, zanim partnerka zostanie zaspokojona. Elektroniczne stymulatory na penisa, na pewno zwiększą kobiece doznania. Niestety mężczyzna również zostanie stymulowany mocniej, co może skończyć się znacznie krótszą zabawą w łóżku. Pamiętajcie, by zawsze omawiać stosowanie takich gadżetów i odczucia z nimi związane.

Rozsądnie ze stymulantami

czaszka
źródło: http://foter.com

Na rynku nie brakuje suplementów diety mający za zadanie lepszą stymulację penisa i powiększenie naczyń krwionośnych. Skutkuje to silniejsza erekcją. O ile są to preparaty o naturalnym składzie, wszystko jest w porządku. Gorzej, jeżeli znajdują się w nich stymulanty chemiczne. Ich ciągłe stosowanie może znacznie pogorszyć naturalne możliwości męskiej „dumy” i spowodować problemy z erekcją nawet u osoby młodej. Oto przykład właściwego stymulanta dla mężczyzny – www.liderin.pl/dlaniego/eksperymenty-nocne-zabawy-w-lozku

To tylko kilka z wielu mniej lub bardziej problematycznych spraw dotyczących zabaw w łóżku. Zapamiętajcie sobie, że seks jest zabawą, która wymaga rozsądku, rozmowy i wspólnego podejmowania decyzji. W związku z tym, że jest to aktywność fizyczna, eksperymentujcie z głową.

Dodaj komentarz