21 lutego 2024
herbaty

herbaty

Tysiące osób walczących z trądzikiem w wieku młodzieńczym i dorosłym zbyt późno dowiaduje się o naturalnych metodach leczenia. Przechodzą przez procedury lekarzy dermatologów, który przepisują im coraz to nowe leki oparte o czystej chemii. Efekt jest tym czasowy lub odwrotny do zamierzonego. Zamiast polepszać cerę psuje skórę i powoduje podrażnienia. Tym czasem połączenie diety eliminującej cukry proste oraz ziół daje niesamowicie skuteczny efekt w niemal każdym przypadku trądziku i podrażnień skóry.

Zioła przy trądziku

Najtańszym sposobem na leczenie trądziku jest picie zielonej herbaty. Należy pamiętać, że numerem jeden w walce z przypadłościami skórnymi jest eliminacja cukrów prostych do zera. Także nawet nie próbujcie słodzić tej herbaty. Ostatecznością może być ksylitol w niewielkiej ilości (jedna lub pół łyżeczki). Równie tanimi herbatami ziołowymi jest pokrzywa, skrzyp polny oraz ziele serdecznika. Na pewno słyszeliście też o bratku aptecznym uważanym za jedno z najlepszych ziół eliminujących zmiany skórne. Trzy miesięczna terapia ziołowa kosztuje znacznie mniej niż jedna wizyta u lekarza dermatologa. Najlepiej wybrać sobie dwa zioła w tych, które wymieniłem. Polecam Bratka oraz pokrzywę. Pić trzy filiżanki łącznie w ciągu całego dnia. Mogą to być 2 filiżanki Bratka i jedna pokrzywy. To w zupełności wystarczy. Pamiętajcie także o diecie. Zero cukrów moi drodzy.

Oczyszczanie krwi = zdrowa skóra

Połączenie kilku ziół może znacznie wspomóc usuwanie toksyn z naszego organizmu. Wejście w rutynę spożywania herbatek ziołowych (nie mylić ze sklepowymi słodzonymi herbatami owocowymi) daje długofalowe efekty lepszego samopoczucia i wyglądu zewnętrznego. Łącząc liście brzozy działające moczopędnie, bratek polny i kwiat nagietka mamy mieszankę wybuchową, którą można pić codziennie. Dla leniwych mam nieco inne zalecenia. Słyszeliście o „czystku”? To jedno z ziół, które skutecznie walczy z boreliozą. Jednak jego właściwości są dużo szersze i wcale nie odnoszą się tylko do chorób bakteryjnych. Można go pić jako zdrowa osoba, która chce wspomóc usuwanie toksyn z organizmu. Ostatnia rada ode mnie. Ziół nigdy nie pijemy z posiłkiem. Zawsze między jedzeniem najlepiej w 2-3 godzinnych odstępach między posiłkami tak by żołądek nie był zapchany jedzeniem.

Dodaj komentarz