14 lipca 2024

nietrafiony-prezent-dzien-kobietNa pewno słyszałeś, a może nawet sam korzystasz z działu portalu aukcyjnego o nazwie „nietrafione prezenty”. Znajdują się tam rzeczy, które albo w ogóle nie były potrzebne osobie obdarowanej, albo kompletnie nie przypadły jej do gustu. Już niedługo Dzień Kobiet i jeśli nie chcesz w ofercie takiego działu znaleźć prezentu od siebie, sprawdź, czego absolutnie nie powinieneś kupować kobiecie tego dnia.

Kosmetyki – tym bardziej z niższej półki

Facet nie zna się na kosmetykach damskich, To fakt naukowy! I właśnie dlatego nie powinien kupować jej żadnych. Wyjątkiem jest wskazany przez nią krem, na który oszczędza przez pół roku. Jednak na Dzień Kobiet lepiej jest nie igrać z ogniem i nie narażać się na oskarżenia w stylu „krem przeciwzmarszczkowy? Uważasz, że się starzeję?” lub „ balsam na cellulit? Uważasz, że jestem gruba?”. Oczywiście z naciskiem na „uważasz?!”. Daruj sobie również złapane przy kasie promocyjne zestawy kosmetyków pozostałe jeszcze z okresu świątecznego, gdzie do żelu pod prysznic dodano myjkę i o zgrozo! pastę do zębów.

Bielizna – banalnie i nieudanie

Poszedłeś do sklepu i wybrałeś seksowną bieliznę dla swojej kobiety. Przy tym oczywiście wziąłeś za mały rozmiar majteczek i za duży stanika, bo w twoich oczach twoja kobieta to najpiękniejsza i najszczuplejsza istota na ziemi. No cóż, jej odbiór będzie zupełnie inny, zahaczający o kolejną dietę i paranoję na punkcie powiększenia piersi. Każdy facet powinien wiedzieć, że obecnie kobiety mierzą na sobie staniki zanim je kupią.

Kwiaty jak najbardziej, ale…

Nie takie same, jak mamie czy babci. To największy błąd możliwy do popełnienia tego dnia. Jeśli kupujesz kwiaty swojej kobiecie w tym dniu (swoją drogą im bukiet większy, im liczniejszy oraz im bardziej czerwone róże, tym lepiej), pozostałym kobietom swojego życia, czyt. mamie, cioci, babci i koniecznie teściowej kup zupełnie inne i mniejsze. Oczywiście kwiaty, jakie by nie były, znajdują się na liście zakazanych prezentów tylko pod warunkiem, że są jedyne. Jako wstęp do tego właściwego, jak najbardziej mogą się pojawić.niechciane-prezenty

Rowerek treningowy, robot kuchenny – strzał w stopę!

Tak, wiemy, że ostatnio panuje moda na zdrowe odżywanie i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Jednak nie kupuj absolutnie żadnych akcesoriów fitness, sprzętów do ćwiczeń czy płyty Ewy Chodakowskiej. To jedynie znak, że twoja kobieta musi koniecznie popracować nad swoim ciałem, czyli patrz: Bielizna i Kosmetyki. To samo dotyczy sprzętów kuchennych, naczyń, garnków, szklanek czy nawet wypasionego Kitchen Aid, o którym marzy większość nowoczesnych pań domu. To prezent zdecydowanie na inną okazję. Prezent podarowany w Dniu Kobiet nie może służyć wspólnemu dobru, nie mogą z niego korzystać osoby trzecie. Ma sprawiać przyjemność tylko i wyłącznie obdarowanej.

Bądź oryginalny – podaruj przeżycia!

Ustaliliśmy już, że Dzień Kobiet to nie czas na banalne i kompletnie nieprzydatne prezenty, które wylądują w koszu, głęboko w szufladzie lub w serwisie z nietrafionymi prezentami na sprzedaż. Lepiej ruszyć trochę głową i pomyśleć, z czego twoja kobieta najbardziej by się ucieszyła. Na pewno doceni pomysł, który dostarczy jej przeżyć. Takie prezenty oferują specjalne firmy. Np. na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-kobiet możesz kupić dla niej coś wyjątkowego i niezapomnianego. Może marzy o dniu pełnym przyjemności dla ciała i ducha w SPA lub chce poznać smak adrenaliny podczas lotu paralotnią, a wieczorem skorzystać z Czekoladowego masażu. Spraw jej przyjemność, a nie urażoną kobiecą dumę!

Dodaj komentarz