27 września 2023
wybor diety

Zaliczasz się do osób, które na co dzień nie lubią samodzielnie przygotowywać posiłków z dziennym wyprzedzeniem? Dieta oparta na cateringu pudełkowym jest rozwiązaniem, które spełni Twoje oczekiwania. Catering dietetyczny to sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale również na zachowanie odpowiedniej sylwetki ciała, czy wdrożenie pewnych nawyków, które są wręcz niezbędne w dbaniu o własną formę. 

Duża ilość codziennych obowiązków sprzyja niezdrowemu odżywianiu się i jedzeniu w biegu. Brzmi znajomo? Niestety musisz wiedzieć, że niesie to ze sobą pewne konsekwencje – nie tylko te finansowe, ale również wagowe. Jeżeli nie chcesz przybrać na wadze, powinieneś zastanowić się nad dietą pudełkową.

Tania dieta pudełkowa: Gdynia – wybierz kaloryczność dopasowaną do swoich potrzeb

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z dietami, to musisz pamiętać, że prawidłowe odżywianie zaczyna się od spożywania określonej ilości posiłków każdego dnia. W zależności od zapotrzebowania kalorycznego, czy też wybranego programu dietetycznego, posiłki można podzielić na te śniadaniowe, spożywane na drugie śniadanie, obiadowe, podwieczorki oraz kolacje. Dla wielu osób, które nie mają czasu na przygotowywanie własnych posiłków, największym problemem jest ciągłe podjadanie. Catering dietetyczny w mieście Gdynia jest sposobem na uregulowanie tej kwestii i dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników potrzebnych do jego codziennego funkcjonowania. 

Jeżeli chcesz zmienić sposób odżywiania się, przyswoić pewne nawyki żywieniowe czy zrzucić zbędne kilogramy, to dieta pudełkowa w mieście Gdynia jest właśnie dla Ciebie. Catering oferuje przede wszystkim codzienne inne i świeże posiłki, dzięki czemu każdy znajdzie idealnie dopasowany do siebie plan żywieniowy. Przy redukcji należy jedynie pamiętać o zmniejszeniu kaloryczności w stosunku do dziennego zapotrzebowania. Zwykle redukuje się 500 kalorii.

Dieta pudełkowa Gdynia – najtaniej i najsmaczniej

Tym, co zazwyczaj zniechęca do korzystania z diety to monotonne posiłki, brak urozmaiceń oraz wysokie ceny. Dieta pudełkowa CHEF BOX to rozwiązanie, w którym można liczyć na posiłki przygotowywane przez specjalistów. Dietetycy opracowują dania na każdy dzień indywidualnie dla wybranego planu. Dodatkowo są one przygotowywane na bieżąco, ze świeżych i smacznych składników. Pozwala to na uzyskanie urozmaiconych zestawów.

Dużym plusem, na który warto zwrócić uwagę jest możliwość wybrania jednego z wielu planów dietetycznych. Jest to bardzo duże ułatwienie, które pozwoli każdemu znaleźć zestaw dopasowany do własnych oczekiwań. W ofercie znaleźć można znaleźć diety:

 • domowe,
 • office box,
 • wegańskie,
 • z niskim poziomem IG (specjalnie przygotowywane dla osób z insulinoopornością czy cukrzycą),
 • dla mam (kobiet w ciąży i karmiących),
 • wegetariańskie z uwzględnieniem ryb,
 • wegetariańskie,
 • sportowe,
 • standardowe,
 • standardowe z wykluczeniem z diety ryb,
 • bez glutenu oraz laktozy.

Tania dieta pudełkowa Gdynia – co warto mieć na uwadze przy jej wyborze?

Jeżeli jesteś na etapie walki o piękną sylwetkę, to zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na usługę, jaką jest dieta pudełkowa. Dlaczego? Przede wszystkim do Twojej dyspozycji oddane jest kilka planów dietetycznych. Masz problemy z przyswajaniem glutenu, a może nie jadasz ryb? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał wariant dopasowany do Twoich potrzeb. To znacznie łatwiejsze i szybsze niż samodzielnie gotowanie Ponadto catering oferuje możliwość wyboru kaloryczności posiłków, od czego w dużej mierze zależy Twój sukces związany ze zrzucaniem nadprogramowych kilogramów. Dieta pudełkowa, oprócz szeregu różnorodnych wariantów, pozwala Ci również na dopasowanie odpowiedniej kaloryczności każdego wariantu. Jeżeli nie wiesz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na kalorie każdego dnia, to możesz wspomóc się kalkulatorem kaloryczności, który znajduje się na stronie. 

Dieta pudełkowa Gdynia – najtaniej w mieście nie oznacza niskiej jakości produktów

Ważnym aspektem branym pod uwagę przez osoby decydujące się na dietę pudełkową jest jej dzienny koszt. Ten wielu osobom wydaje się wysoki. Porównując dzienne wydatki związane ze stołowaniem się na mieście z wybranym planem dietetycznym, szybko okazuje się, że catering dietetyczny kosztuje praktycznie tyle samo, a często nawet mniej. Czy to się opłaca? Oczywiście!

Dodaj komentarz