29 listopada 2022

Słoneczne wybrzeża Chorwacji i Grecji, tropikalne wody Tajlandii i Filipin oraz krystalicznie czyste wody Wielkiej Rafy Koralowej, położonej u wybrzeży Australii stanowią idealne miejsce do nurkowania zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

Egipt

Jednym z najpiękniejszych oraz najbardziej fascynujących miejsc do nurkowania na świecie jest miejscowość Hamata, położona w Egipcie. Ogromną atrakcję stanowi wrak żaglowego okrętu na pokładzie, którego intensywnie rozwija się podwodne życie.

Wyspy Kanaryjskie

Na każdej z siedmiu Wysp Kanaryjskich, posiadają swoją miejsca profesjonalne bazy nurkowe, przeprowadzające kursy nurkowania na bardzo wysokim poziomie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. W rejonie archipelagu znajdują się jaskinie pełne takich ryb jak manty, barrakudy czy krewetki i kraby.

Malezja

Malezja, położona w południowo – wschodniej Azji, uznawana jest za raj dla nurków ze względu na wysoką temperaturę wody i znakomita jej przejrzystość. W wodach Wielkiej Rafy Koralowej w rejonie Malezji można spotkać żółwie zielone, ślimaki nagoskrzelne, płaszczki i bajecznie kolorowe ryby.

Kostaryka

Kostaryka wraz z Wyspą Kokosową stanowią idealne warunki do nurkowania i odkrywania podwodnego świata. Niesamowitych wrażeń dostarczą z pewnością rekiny młoty, papugoryby  oraz ryby mleczne.

www.surfski.pl

Doskonałym rozwiązaniem, szczególnie dla osób rozpoczynających przygodę z nurkowaniem, może okazać się wykupienie kompleksowego kursu.

Dodaj komentarz