21 lutego 2024
fan

źródło: http://foter.com

Miesiąc będzie trwał największy piłkarski turniej europy. Najwięksi fani i kibice piłki kopanej nie przegapią w tym czasie żadnego meczu. Nie mają się czym przejmować, o ile są singlami. Jednak będąc w związku partnerskich, trzeba liczyć się z niezadowoleniem kobiety, która nie będzie zachwycona waszym ciągłym przesiadywaniem przed telewizorem wieczorami. Co zrobić, by nie narazić się dziewczynie/żonie podczas rozgrywanego turnieju Euro 2016 we Francji?

1. Kwestia priorytetów w meczach grupowych – podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej zostanie rozegranych kilkadziesiąt spotkań. Podczas fazy grupowej warto odpuścić te mniej ważne, dla nas. W tym czasie zajmijcie się swoją kobietą. Wyjdźcie razem na kolację, pojedźcie tego dnia do kina lub spędźcie go w łóżku. Po prostu zróbcie coś razem.

fanki
źródło: http://foter.com

2. Wspólne kibicowanie na meczu Polaków – warto upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zachęcić swoją kobietę do wspólnego kibicowania. Podczas oglądania meczu rozmawiajcie o spotkaniu. Tłumacz jej niektóre zasady i odpowiadaj nawet na najdziwniejsze pytania, które zada w spokoju. Tym samym, obejrzysz swój ulubiony mecz a kobieta, nie będzie czuła się samotna.

euro
źródło: http://foter.com/

3. W dzień zajmij się domem – posprzątaj, ugotuj obiad lub zrób pranie i wyprasuj swoje ubrania. Wykonaj kilka prac domowych, by odciążyć kobietę i pokazać, że dzisiejsza wieczorna rozrywka przed telewizorem jest dla ciebie ważna.

praca
źródło: http://foter.com

4. Zaproś znajomych – rozumiem, jeżeli chcesz oglądać mecz w spokoju. Jeżeli jednak atmosfera w domu nie ma dla Ciebie większego znaczenia to, zaproś na mecz waszych wspólnych znajomych i co ważne znajome. Zajmiesz tym samym swoją żonę/dziewczynę a sam nie stracisz możliwości oglądania meczu.

euro
źródło: http://foter.com

Dodaj komentarz