14 lipca 2024

http://www.pinterest.com/pin/117656608987969026/

http://www.pinterest.com/pin/117656608987969026/
http://www.pinterest.com/pin/117656608987969026/

Przyznam, że nie jestem fanem komercyjnych świąt wymyślanych na poczekaniu. Ale lubię dostawać i dawać prezenty nawet bez okazji. Dni takie jak święto mężczyzn może być najlepszą okazją do tego by rozruszać waszego chłopaka, zaszczepić w nim bakcyla do aktywności fizycznej lub podarować prezent sportowy, o którym zawsze marzył. Mam dla was kilka pomysłów na trafiony prezent z kategorii „Fit” i „zdrowy tryb życia” specjalnie dla mężczyzny.

Treningi siłowe i fitness

Upominków związanych z treningiem siłowym lub fitness jest kilka. Jednym z nich może być trening w domu pod okiem trenera personalnego. Zakup takiego vouchera daje około 2 godzin treningu, rozmów oraz porad związanych z żywieniem i samym sportem pod kątem zdrowia i aspektów wizualnych. To świetny prezent dla faceta mającego słomiany zapał bądź myślącego o treningach ale obawiającego się zrobienia pierwszego kroku.

Popularnym prezentem są karnety dające wstęp do profesjonalnej siłowi wraz z basenem, sauną i odnową biologiczną po treningu. Pomysł dobry ale tylko dla wprawionych w treningi siłowe bądź aerobowe sportowców amatorów. Dla mężczyzny, który nigdy wcześniej nie poddawał ciała takiemu wysiłkowi i nagromadzeniu aktywności może nie wyjść na zdrowie. Powiązane z treningiem ciała są także zajęcia tabaty, fitness oraz jogi dla początkujących. Nie są tak popularne jak siłownia ale naprawdę warto z nich skorzystać nawet bez okazji.

Sporty ekstremalne i nauka nowych dyscyplin

By podarować mężczyźnie odrobinę aktywności nie trzeba wcale wysyłać go od razu na siłownie. Bardzo często spotykam się z ofertami dotyczącymi paintballu tradycyjnego oraz laserowego. Najlepiej wybrać się na niego we dwoje. Bardzo męskim sposobem na spędzenie czasu podczas tego specjalnego dnia może być wspinaczka skałkowa z zabezpieczeniem. Taka ścianka wymaga zarówno techniki jak i siły. Może być początkiem wielkiej pasji do wspinania oraz sposobem na odreagowanie stresu dnia codziennego. To kolejny sposób na trening i zdrowy tryb życia. Jego główną zaletą jest zaangażowanie wszystkich mięśni głębokich i całego ciała do pokonywania wysokości.

Ostatnim pomysłem na jaki wpadłem są karnety na trening boksu z zawodowcem. To nowość, która pojawiła się w ofercie niedawno. Wcześniej zajęcia z różnych sztuk walki dostępne były na zasadzie spotkań grupowych. Teraz kupując voucher prezentowy można potrenować z mistrzem, który da wiele cennych wskazówek co do techniki oraz pomoże pozytywnie nakręcić się do życia. W końcu mało kto posiada tyle energii i motywacji do działania co pięściarz.

2 thoughts on “Prezenty dla aktywnych na „Dzień chłopaka”

Dodaj komentarz