22 września 2023
słonie

źródło: https://pixabay.com/pl/

Gdyby zdrowie można było kupić milionerzy nigdy by nie chorowali. Żeby być zdrowym trzeba o siebie dbać i mieć trochę szczęścia. Niestety szczęście, to zbyt mało by zapewnić rodzinie spokojny byt, gdy nas zabraknie. Na głowie mężczyzn często spoczywa obowiązek zarabiania pieniędzy na utrzymanie. Oczywiście jest wiele kobiet, które przejmują tą rolę ze względu na własny wybór lub okoliczności. Mając małe dzieci musimy pamiętać o ich bezpieczeństwie. Jedyny sposób na zapewnienie takiej stabilizacji, to opłacanie polisy posiadającej szeroki zakres zabezpieczeń finansowych. A co jeśli powiem wam, że polisa może zwracać się w formie korzyści finansowych?

ubezpieczenie
źródło: https://pixabay.com/pl/

Polisa jest zabezpieczeniem finansowym dla rodziny na wypadek drogiego leczenia bądź innych wypadków losowych nie związanych ze zdrowiem. Czytając umowę ubezpieczenia na życie powinniśmy doszukać się jak największej ilości chorób podlegających finansowaniu. Jako inne wypadki losowe mam na myśli zarówno śmierć płatnika jak i ubezpieczenie nieruchomości. W przypadku śmierci należy się wypłata gotówki na pogrzeb oraz kwoty, która ma zapewnić spokój finansowy rodzinie na najbliższe miesiące. Ubezpieczenie domu podobnie jak leczenie chorób musi zawierać wiele wariantów. Pożar oraz powódź, to stały punkt polisy. Ważne by wśród nich znalazł się także rabunek oraz kilka pomniejszych uszkodzeń spowodowanych czynnikiem losowym. Zwykle trzeba do nich dopłacić. Ubezpieczenie połączone z zarabianiem określa się mianem polisy inwestycyjnej. W naszym kraju taką polisę oferuje Aegon firma działająca na rynku ubezpieczeń i emerytur. Oferty tego typu określam mianem zarobku dla cierpliwych, lub zarabiania na przyszłą emeryturę. Nie oczekujcie zysków w przeciągu roku. Inwestycje w jeden z polskich lub zagranicznych funduszy mogą zwrócić kapitał początkowy dopiero po kilku latach. Natomiast pierwsze zarobki mogą pojawić się po 5 czy nawet 10 latach. Ale to wcale nie znaczy, że nie warto w nią inwestować. Jest to tradycyjna polisa, która daje wam ubezpieczenie na wielu płaszczyznach. Oprócz tego daje możliwość zarabiania. Podpisując umowę na 5 lat zrobicie błąd ponieważ nie zyskacie nic poza bezpieczeństwem. Natomiast 10 lub 15 lat umowy może dać zyski i zwrócić wszelkie pieniądze, które włożyliście w inwestowanie. Pamiętajcie o ryzyku, które wiąże się ze złym wyborem firmy, którą chcecie wspierać.

W tekście wspomniałem o marce Aegon. Sprawdźcie czy oferta tej firmy jest dla was: http://waluty.com.pl/a115222-polisa_w_aegon___dla_kogo_i_czy_warto.html

Dodaj komentarz