27 lutego 2024
dłonie

źródło:https://pixabay.com/pl/

Nie bądź człowiekiem galaretą. Walentynki obchodzi się każdego roku w tym samym czasie. Jeżeli jeszcze nie przygotowałeś prezentu dla swojej wybranki czas najwyższy zmienić ten zły nawyk. Oczekiwania kobiety w ten dzień wcale nie są tak wygórowane. Chyba, że trafiłeś na królową śniegu, która bez stu czerwonych róż i najdroższego wina nie pozwoli wejść ci do mieszkania.

Liczy się pamięć i symbolika

Bardziej zyskasz w oczach swojej partnerki pamiętając o jej urodzinach, rocznicy poznania/ślubu oraz imieninach. Walentynki nie muszą być najważniejszym świętem, które trzeba obchodzić wydając przy tym tonę gotówki. Ważniejsza jest symbolika. A symbolika miłości to wręczanie kwiatów, romantycznie spędzony czas we dwoje na wspólnym spacerze czy nawet wyjściu na obiad do pobliskiego lokalu gastronomicznego. Nie zapominaj o tym a walentynki zawsze będą kończyć się dobrze.

Strefa komfortu przełamana

żaby
źródło: https://pixabay.com/pl/

Zanim ukochana wskoczy w twoje ramiona czas byś przełamał swoją strefę komfortu. Jeżeli na co dzień chodzisz głównie w t-shircie, dresach i psikasz się deodoranem z najniższej półki w walentynki musisz to zmienić. Nie na stałe, ale tak samo okazyjnie jak w Boże narodzenie czy Wielkanoc u rodziców. Inwestujesz w perfumy lub pod pretekstem zakupów idziesz ze swoją kobietą przypadkowo do drogerii i pytasz ją o zdanie, który męski zapach jej się podoba. Kolejna rzecz, to wyprasowana pachnąca koszula i spodnie. Skarpetki i cała bielizna również mają być nowe. Swoim wizerunkiem masz być wzorem męskości a nie tym samym zwykłym gościem. Coraz więcej facetów dla o swój wygląd. Ty masz być po prostu zadbanym mężczyzną i wiedzieć, że okazja równa się schludny wygląd i ładny zapach. Te dwie rzeczy wystarczą by walentynki zakończyły się sukcesem każdego roku.

Dodaj komentarz