4 marca 2024
Prezent na walentynki

Prezent na walentynki

Twoja w tym głowa mój drogi by trafnie wybrać prezent dla swojej wybranki serca. Na szczęście mamy internet, który jest pełen pomysłów na trafione upominki i większe prezenty na każdą okazję. Ze względu na tematykę bloga przedstawię kilka swoich wartościowych dla ciała i ducha pomysłów na prezent walentynkowy dla dwojga. W końcu to święto par a nie urodziny czy imieniny jej osoby. Zacznijmy od nieco bardziej standardowych pomysłów, które nigdy nie zawodzą.

W SPA to ty wybierasz atrakcję

Sztampowe, nudne i powtarzalne? Nie do końca, zwłaszcza jeżeli nigdy nie byłeś w salonie spa z bliską ci osobą. W okresie walentynkowym usługi salonu są tańsze a możliwości spędzenia wolnego czasu na terenie obiektu rosną diametralnie. W największych miejscach odnowy biologicznej w kraju mamy nie tylko dział standardowych zabiegów skóry. Na początku faktycznie warto wybrać się na masaż, zabiegi odmładzające oraz aromaterapię. Później polecam skorzystać z sauny, basenu a także obiektów sportowych. Najlepiej jest wybrać się do hotelu Spa na cały dzień i przynajmniej jeden wieczór. Tamtejsze pokoje są nowoczesne i dobrze wyposażone. Para może spokojnie odpocząć w luksusowym wnętrzu gdzie niczego nie brakuje. Vouchery jednodniowe zaczynają się już od 100 złotych. Cały weekend w hotelu wraz z zabiegami i dostępem do wielu atrakcji to około 400-500 złotych za podstawową wejściówkę dla jednej osoby.

Nauka tańca dla dwojga

To bardzo trudny prezent zwłaszcza dla mężczyzny. Zazwyczaj kobiety pragną by ich partner potrafił ruszać się na parkiecie jak Fred Aster. Niemniej jednak oferując taki prezent dla niej macie plus 10 punktów do swojej puli miłości i rośniecie w jej oczach jako mężczyzna. Podstawowe vouchery pozwalające na skorzystanie z kilku godzin nauki tańca to niewielki wydatek. Podczas 2-3 godzinnych lekcji można się sporo nauczyć jeśli chodzi o podstawowe kroki. Niemniej jednak to za mało by oczarować znajomych podczas wesela lub klubowej potańcówki. Zazwyczaj pary decydują się na wykupienie przynajmniej 2-3 kolejnych godzin by móc poćwiczyć pod okiem profesjonalnego instruktora. Dla mnie taki prezent jest świetnym wyborem zwłaszcza dla zdrowia. Promowanie aktywności przez taniec jest jak najbardziej właściwe. W przypadku wielu chorób taniec jest wskazaną formą aktywności przywracającą sprawność i mobilność w stawach.

Jeżeli szukacie innych pomysłów na prezent zajrzyjcie tutaj. http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-niej

Dodaj komentarz