22 września 2023
herbata

źródło: https://pixabay.com/pl/

Zanim sięgnięcie po farmaceutyki, zawsze warto wypróbować wszystkie dostępne naturalne metody leczenia chorych zatok. Metody, które zobaczycie na poniższych obrazkach, są proste i tanie do wykonania. W przeważającej większości użyjecie ich samodzielnie. Jedynie stawianie baniek będzie wymagało dodatkowej pary rąk

zabieg
Źródło: https://pixabay.com/pl/

Bańki, to w dalszym ciągu jeden z największych sekretów medycyny tradycyjnej chińskiej. Dawniej były receptą przepisywaną przez wielu lekarzy rodzinnych. Obecnie mają zwolenników wśród lekarzy medycyny alternatywnej i naturalnej. Produkty spożywcze również mogą zadziałać jak silne lekarstwo.

zupa
źródło: https://pixabay.com/pl/

Przyrządzony z kury rosół okazuje się być najlepszym lekarstwem w stanie chorobowym. Pomaga nie tylko na chore zatoki, ale również grypę oraz męczący kaszel. Jego moc tkwi w tłuszczu oraz całej masie witamin i minerałów zawartej w wodzie. Pijcie go w formie ciepłego bulionu bez makaronu. Jego wartości prozdrowotne znajdują się w tłustej wodzie bez żadnych zbożowych dodatków.

chore zatoki
źródło: https://pixabay.com/pl/

Zioła, które warto zastosować na chore zatoki, to między innymi eukaliptus oraz mięta w formie inhalacji. Najlepiej będzie jeżeli odwiedzicie sklep zielarski sprzedający olejki eteryczne. Zamiast parzyć zioła w wodzie, jak herbatę, dodacie do niej kilka kropel olejku i po sprawie. Istnieje dużo więcej skutecznych metod walki z katarem, ale gwarantuję, że te zawarte wyżej w zupełności wam wystarczą.

herbata
źródło: https://pixabay.com/pl/

W momencie, gdy medycyna naturalna i metody ludowe zawiodą pozostaje wam sięgnąć po leki. Osobiście polecam tą firmę, która jako jedna z pierwszych skutecznie zaczęła walczyć z chorobami zatok: http://www.acatar.pl/chore-zatoki-jak-sobie-pomoc.html

Dodaj komentarz