14 lipca 2024
mężczyźni

źródło: https://pixabay.com/

Wysoki poziom męskiego hormonu testosteronu nie zrobi z nas najlepszego kochanka w dziejach. Jednak bez jego wysokiego poziomu, trudno w ogóle myśleć o zabawach łóżkowych. Wiedza na temat tego androgenu u typowego faceta krąży wokół stereotypów. Na niektóre trafiamy w reklamach, a o innych dowiadujemy się od znajomych lub czytamy na forach internetowych. Nie brakuje tam znawców, którzy każdą dyskusję szybko zamienią w kłótnie. Dopóki nie zaczniemy interesować się tematem, nie możemy niczego wziąć za pewnik. Błędne są wyobrażenia o tym, jak testosteron podnosić. Ten złożony proces wymaga zarówno aktywności fizycznej, prawidłowej diety i niekiedy suplementacji. Zamiast niebieskiej tabletki zastosuj się do powyższych rad, weź Permen king (http://www.permen.pl/permen-go.html), zadbaj o odpoczynek i zredukuj stres. Wtedy na pewno zobaczysz rezultaty. Jakie rezultaty? Co zmieni się, gdy poziom testosteronu zacznie być na prawidłowym lub wyższym od przeciętnego poziomie?

 1. Libido rośnie. Żeby tak się stało oprócz testosteronu, musimy uzyskać jeszcze jeden czynnik. Chodzi o redukcję stresu i uczucie zregenerowania. Liczne badania pokazują, że przemęczenie lub problemy w pracy, mogą zaburzyć libido mimo dobrych wyników hormonów płciowych.

  libido
  źródło: http://foter.com/

  2. Rosną mięśnie. Pod warunkiem, że otrzymają bodziec w postaci ciężaru. Aczkolwiek wzrost włókien mięśniowych jest odnotowany nawet przy samym wzroście tego anabolicznego hormonu.

  testosteron
  źródło: http://foter.com/

  3. Agresja? Nie interpretowałbym jej jednoznacznie. Jednak testosteron ponad normę może oznaczać zmiany w zachowaniu lub impulsywność w sytuacji spornej. Dotyczy to przede wszystkim walecznych mężczyzn, którzy często są poddenerwowani.

  narzędzia
  źródło: https://pixabay.com/

  4. Więcej zarostu i włosów na ciele. Nie jest to mit. Problemem są tylko wypadające włosy na głowie. Na brodzie i klatce piersiowej włosów przybywa, a na głowie maleje.

  broda
  źródło: http://foter.com/

  5. Podniesiony poziom cholesterolu. Aczkolwiek to proces naturalny i nie należy brać go przy wykrywaniu chorób miażdżycowych i sercowych.

  cholesterol
  źródło: https://pixabay.com/

Dodaj komentarz